مطلع عشق

بنام او ...

که در طلوع نگاهش قامتم قد می کشد به دو رکعت صلاة عشق... بنام خدای جنت نعیم  ؛  خدای روح  ؛   خدای ریحان ؛

خدای بهشت ولایت...

 

ازدواج، سرشار از لحظه‏های ناب الطاف خداست. هدیه آسمانی خالق رحیم است برای لحظه‏های بی‏رنگ تنهایی مخلوق! فرمود: «همسرانی برایتان آفریدیم از جنس خودتان تا مایه آرامشتان باشند)سوره روم-آیه ۲١)»؛ از جنس خودتان و برای آرامشتان، تا از خواهش‏های زمینی سبکبال شوید و اوج بگیرید.

پیمان پاک ازدواج که محکم شود، هرچه منیت و خودخواهی است، رنگ می‏بازد و همه چیز در واژه بزرگ و فراگیر «ما» حل می‏شود. آن‏گاه باید به شیوه باران، بارید و طراوت آفرید و این جسم نورانی عشق است که ذره ذره در زندگی ذوب می‏شود و حرارت و حیات، بر خوشه خوش‏رنگ صمیمیت می‏پرورد.

خدایا   ؛

  به عصمت فاطمه قسم ... فاطمه ای که  پا گذاشت به خانه‏ ای که پر بود از عشق و سفال و ظرف‏های گِلی، خانه‏ای که نه دیبای روم داشت، نه طلای هند و حبش و جز دو پوست پاره، فرشی در آن نبود؛ امّا عرش، فرش آن خانه بود؛ ...و  به حلم علی قسم ... آن علی که ‏خانه ی عدل برپا میکند ...  این عروس و   داماد    را    با عشق علوی و نور فاطمی سیراب گردان   و   ذریّه ای صالح به آنان عطا بفرما.

/ 3 نظر / 38 بازدید
شیعه کلوب

سلام خدمت شما افسر جنگ سایبری در این هجمه ی وانفسانی سایبری به فرهنگ و اساس شیعه شما دوست گرامی با فعالیت خود نشان داده اید که در راه حفظ آرمانهای این انقلاب و مکتب ذره ای کوتاه نخواهید آمد. سایت شیعه کلوب با افتخار از شما دعوت می کند که پست های وبلاگ خود را در این میکروبلاگ به ثبت برسانید تا نشر این گونه پستها استمرار یابد. دیگر همسنگری های خود را نیز دعوت کنید . به امید موفقیت برای شما. یا حق

نوا

سلام مبارک باشه شرمنده ...میشه کد صوت وبلاگتونو بدین؟خیلی قشنگه

علی

.با سلام مطالب بسیار آموزنده و خوبی دارید به ماهم سری بزنید مطمعا باشید هرکی آمده پشیمون نشده ها فرصت را از دست نده .امتحانش مجانیست www.peirovan.ir