صاحب الزمان عج الله و کلام شهدا ...

شهید علی دستان

ای مهدی (عج) عزیز فرمانده جبهه‌ها، ای یاور رزمندگان اسلام، به یاریمان بشتاب، و در آخرین لحظات چشمانم را به جمالت منور فرما و از خدا می‌خواهم در هنگام شهادتم، مهدی (عج) حاضر باشد، مهدی جان (عج) در لحظه شهادت سرمان را بردار و در آغوش بگذار که ما جز دامان تو پناهی نداریم.

شهید احمد (حمید) مهرمحمدی

مهدی جان تو را به مادرت زهرا (س) و جد بزرگوارت  علی‌بن‌ابیطالب (ع) مرا یاری کن که تو واسطه فیض الهی بر ما هستی.

شهید مسعود تفنگچی

...مگر می‌شود عاشق امام زمان (عج) این مولا و سرور بود ولی برای دیدن و زیارت او جان نداد، باید دوست فدای دوست گردد، و عاشق فدای معشوق و عابد فدای معبود.

شهید مهدی زین الدین

در زمان غیبت کبری به کسی منتظر گفته می‌شود و کسی می‌تواند زندگی کند، که منتظر باشد، منتظر شهادت، منتظر ظهور امام زمان (عج)، خداوندا امروز از ما همت، اراده و شهادت‌طلبی می‌خواهد.

/ 7 نظر / 26 بازدید
شیدایی دل

سلام. خوبید.. حضورتون مایه دلگرمی بود. ممنون. با افتخار با نامی که خواسته بودید در وب های میعادبا شهیدان فارس و شیدایی دل لینک شدید. این سروده دل تنگ حقیر هست تقدیم به همه رهروان عاشق! من مانده ام و دفتر نا خواند ی دل از روی شهیدان شده ام بسی خجل دیروز ، از زمین به آسمان راهم بود امروز کز گنه دو پای من مانده به گل.

آبجي جيگرررررررررررر

،،،،،،،،،،،،¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،،،¨€▒▒▒▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،،،¨€▒▒▒▒▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€¨€،،،،¨€ ،،،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،¨€¨€▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،¨€¨€¨€¨€¨€،،،،¨€ ،،،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،¨€¨€¨€¨€▒▒▒▒▒▒¨€¨€¨

محمد

سلام دوست عزیز آنها در این را جان خود را دادند و ما هم در این راه تا حد جان پیش برویم چرا عشق مولا بدون اطاعت امکان ندارد .

پلاک68

سلام علیکم....ما به روزیم.... ****************************

محمد

سلام ممنون که سر زدید امیدوارم موفق و سلامت باشید یا علی

میثم علیزاده

سلام برادر من اگر بنشینم،تو اگر بنشینی،چه کسی برخیزد؟ من اگر برخیزم،تو اگر برخیزی،همه برمیخیزند! همه با هم در جنگ سایبری،پشت سر رهبری عزیز و تا آخر راه خواهیم ماند.